+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

29 kwietnia 2022 roku odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego klas maturalnych podczas którego uczniowie otrzymali od swoich wychowawców świadectwa ukończenia szkoły oraz certyfikaty z edukacji specjalistycznych oraz sztuki walk. Wyróżniający się abiturienci otrzymali nagrody za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce oraz za pracę na rzecz szkoły.

Delegacje klas trzecich wręczyły im spersonalizowane buttony z imieniem i nazwiskiem, logotypem oraz rocznikiem ukończenia szkoły. Po wręczeniu świadectwa każda z klas zrobiła sobie ostatnie grupowe zdjęcie.

Tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia, a egzamin maturalny niech będzie dla Was łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie.

Życzenia składa cała społeczność szkolna.