+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

KLASA BEZPIECZEŃSTWA W SIECI (realizowana w ramach klasy policyjnej)

Program edukacji specjalistycznej w tej klasie został opracowany zarówno przez funkcjonariuszy KWP (wydział do walki z cyberprzestępczością) jak i przez pracowników banku (komórka cyberbezpieczeństwa) tak, aby przygotować uczniów do studiów na kierunkach informatyczno-ekonomicznych lub do studiów w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie (ewentualnie do podjęcia edukacji na uczelniach, na których jest wydział bezpieczeństwa w sieci). Ukończenie tego kierunku z pewnością ułatwi przejście procesu rekrutacyjnego do podjęcia pracy w: banku, instytucjach finansowych, Policji w wydziale do walki z cyberprzestępczością.

Zajęcia specjalistyczne prowadzone będą przy współpracy z KWP i KMP w Łodzi oraz pracowników banku, wiodącego prym na polskim rynku finansowym. Uczniowie tej klasy w bardzo ciekawy sposób zostaną zapoznani z tajnikami bankowości, ochrony danych osobowych; poznają zagadnienia związane z bezpieczeństwem wewnętrznym, elementy zagrożeń w sieci oraz definicję przestępstw finansowych.

To, co wyróżnia tę klasę spośród pozostałych profili to ZWIĘKSZONA ILOŚĆ GODZIN INFORMATYKI!!!

Umożliwiamy uczniom zdobycie dodatkowych umiejętności, potwierdzonych certyfikatami, sprzyjających zwiększeniu ich szans w procesie naboru takich jak: udzielanie pierwszej pomocy, znajomość zasad strzelania z broni pneumatycznej i palnej.Staramy się także stale ulepszać ofertę edukacyjną ,aby uczeń rozwijał własne pasje i odkrywał nowe obszary zainteresowań – stąd pomysł zorganizowania kursu języka arabskiego ( atut w dzisiejszych służbach mundurowych )

Kontakt

Formularz kontaktowy E-mail

10 + 2 =

Dołącz do nas!