W dniach 17 – 18 marca 2023 r. Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji zorganizowało pierwsze Wojskowe Targi Służby i Pracy.

Uczniowie MLO pod opieką Jacka Dominika – nauczyciela edukacji wojskowej, wybrali się do Skierniewic, gdzie mogli:
➡️ poznać możliwości rozwoju zawodowego w Siłach Zbrojnych RP, od dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej po służbę zawodową;
➡️ porozmawiać osobiście z rekruterem, studentami uczelni wojskowych i żołnierzami różnych rodzajów Sił Zbrojnych RP;
➡️ dowiedzieć się jak zostać żołnierzem, jakie są warunki służby, wynagrodzenia i profity;
➡️ poznać ofertę jednostek i instytucji wojskowych dla zainteresowanych pracą na stanowiskach cywilnych w resorcie obrony narodowej.