+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

22 kwietnia 2022 roku odbyły się Targi Edukacyjne, organizowane przez Wydział Oświaty, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta w Ozorkowie. Ci, którzy jeszcze nie zdecydowali, jaki kierunek dalszego kształcenia wybrać, mieli doskonałą okazję, żeby zapoznać się w ofertą szkół ponadpodstawowych z terenu województwa łódzkiego.

Każdy z wystawców starał się w ciekawy sposób zaprezentować swoją szkołę i przyciągnąć do siebie odwiedzających. W Targach Edukacyjnych w Ozorkowie wzięła udział również reprezentacja Mundurowego Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Na Targach zachęcaliśmy ósmoklasistów do nauki w: – Klasie Wojskowej, Klasie Policyjnej, Klasie Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Klasie Bezpieczeństwa i Obsługi Pasażerów w Portach Lotniczych, Klasie Strażackiej oraz Bezpieczeństwa w Sieci.
Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali odwiedzającym Targi pokaz musztry wojskowej oraz pokaz sztuki walk.

Nasze stoisko było bardzo ciekawą alternatywą dla szkół nie mundurowych oraz cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających.

Przypominamy, że dla uczniów naszej szkoły mieszkających w Ozorkowie i okolicach codziennie kursuje bezpłatny autobus do i ze szkoły, który swój przystanek ma obok ronda
w miejscowości Emilia.