W dniu 22.10.2021 r. uczniowie klasy wojskowej 1 B wzięli udział w obchodach 86. rocznicy utworzenia Garnizonu Sieradz połączonych z Dniem Otwartych Koszar. Podczas uroczystego apelu uczniowie uczestniczyli w ceremoniale przekazania Chorągwi Wojska Polskiego, mogli podziwiać musztrę paradną w wykonaniu żołnierzy kobiet, a także ocenić poziom wyszkolenia bojowego żołnierzy w dynamicznym pokazie. W ramach Dnia Otwartego uczniowie zobaczyli sprzęt wojskowy jednostki, a także sprzęt wojsk sojuszniczych US Army. Największym zainteresowaniem cieszył się symulator pola wali ,,Śnieżnik”, gdzie nasi uczniowie mogli sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie.

Nasza szkoła otrzymała podziękowania za wsparcie w realizacji Święta Brygady za wystawienie pocztu sztandarowego.