+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

Większość uczniów i nauczycieli zna lub kojarzy Kaję Krzesłowską ale nie każdy wie, że Kaja jest chyba najbardziej utytułowaną osobą w historii naszej szkoły. Uczennica klasy 3E o profilu wojskowym nie należy do szczególnie chwalących się swoimi osiągnięciami a warto wiedzieć, że jest ich bardzo wiele. Kaja od wielu lat trenuje sztuki walki, jest posiadaczką czarnego pasa w karate tradycyjnym. Najwięcej sukcesów odniosła właśnie w tej dyscyplinie osiągając liczne miejsca na podium i zdobywając wiele prestiżowych nagród. Do najważniejszych z nich zaliczyć można m.in.:

  • 1. miejsce w konkurencji kata indywidualne na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w Krakowie (15.10.2016);
  • 1. miejsce w konkurencji fukugo i 2 miejsce w konkurencji kumite indywidualne na Mistrzostwach Świata w Karate Tradycyjnym w St. John’s w Kanadzie (22-28.10.2018);
  • 3. miejsce w konkurencji kumite indywidualne i 3 miejsce w konkurencji fukugo na Mistrzostwach Europy w Karate Tradycyjnym w Brnie (10.11.2019);
  • 1. miejsce na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w kumite indywidualnym (16.11.2019);
  • 3. miejsce w kumite indywidualnym na Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym (10.11.2020);
  • 3. miejsce w kumite indywidualnym na Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym (12.06.2021).

Ostatnimi sukcesami Kai było 1 miejsce w fukugo, 2 miejsce w kumite indywidualnym i 4 miejsce w kata indywidualnym wywalczone na Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym w Katowicach (3-6.10.2021). W dotychczasowej karierze Kaja zdobyła już łącznie 61 medali. Warto dodać, że jest też m.in. laureatką plebiscytu Dziennika Łódzkiego Sportowiec Roku 2019 w kategorii Juniorka Roku.

Wszystkie te osiągnięcia nie byłyby możliwe gdyby nie ogromny hart ducha, niezmierzone zasoby silnej woli i szereg wyrzeczeń ze strony naszej uczennicy. Łączenie kariery sportowej z nauką i życiem prywatnym nie należy do zadań łatwych. Mimo to Kaja każdego dnia udowadnia, że można. Gratulujemy!