+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

24 pażdziernika 2019 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Pana Kapitana Bartłomieja Nogę z 1 Dywizjonu Lotniczego w Leźnicy Wielkiej.

Pan Kapitan przybył do naszej szkoły, aby opowiedzieć o swoich doświadczeniach życiowych oraz zachęcić uczniów do świadomego spojrzenia na siebie oraz otaczającą ich rzeczywistość. Bardzo inspirujące było wskazanie przez Kapitana, w jaki sposób warto podchodzić do życiowych porażek oraz jak ważną rolę odgrywa umiejętność właściwego spojrzenia na samego siebie: „Możesz świecić jak gwiazda opowiadając o swoich sukcesach albo transparentnie przyznać się do swoich błędów i opowiadać jakie lekcje wyciągnąłeś z porażek, które zaliczyłeś”.
Pan Kapitan bazując na osobitych doświadczeniach z życia prywatnego i zawodowego, zachęcał uczniów do tego, aby uwieżyli w siebie oraz przekuwali swoje porażki w sykcesy. Każdy z nas może osiągnąć to o czym marzy, ale musi na to pracować każdego dnia. Kończąc spotkanie Pan Kapitan wypowiedział bardzo ważne słowa: „Pamietaj, aby z ludzi czerpać złoto, a nie błoto”.


#YouthMaxPoland #GYI #GYIPoland #JMTeamPolska #JohnMaxwellTeamPolska #johnmaxwellteam#JMTDNA