+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

6 października 2020 roku odbędą się w naszej szkole Wybory do Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji kandydaci, którzy zostali zgłoszeni do wyborów przez uczniów ze swoich klas, przygotowali plakaty wyborcze, na których umieścili informacje o sobie oraz swój program. Do końca tygodnia każdy z kandydatów może prowadzić na terenie szkoły kampanię wyborczą. W poniedziałek i wtorek do momentu ogłoszenia wyniku wyborów będzie trwała cisza wyborcza. We wtorek 6 października uczniowie szkoły wybiorą:
– Przewodniczącego Szkoły,
– Zastępcę Przewodniczącego,
– Sekretarza oraz
– Rzecznika Praw Ucznia.

W roku szkolnym 2020/2021 do Samorządu Uczniowskiego kandydują następujący uczniowie:

– Tomasz Białek 2E,
– Krzysztof Gwoździński 2B,
– Zuzanna Jaworska 2D,
– Kaja Krzesłowska 2E,
– Karolina Śladek 1A,
– Marysia Targalska 1C.