+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

17 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Wcześniaka👶
Po raz pierwszy nasze MLO przyłączyło się do obchodów tego święta. Strażacy👩‍🚒🧑‍🚒 z klasy III wybrali się do Kido Publicznego Przedszkola nr 6 w Aleksandrowie Łódzkim (Rąbień). Oczywiście nie była to zwykła „wycieczka”.
Nasi uczniowie stanęli przed nie lada wyzwaniem. Wyjść i zmierzyć się oko w oko z ponad setką rozemocjonowanych, wpatrzonych w ciebie przedszkolaków to prawdziwy challenge. Chłopaki zdali ten test z wyróżnieniem, a największą nagrodą były uśmiechy naszych małych gospodarzy i pytania „czy jutro też u nich będziemy?” 😀
Szkolenie w formie zabawy to świetny pomysł na bezstresową naukę, a w tym dniu naszym celem było przekazanie sporej ilości wiedzy o bezpieczeństwie.
Droga do przedszkola, zabawy w domu czy na boisku, wszędzie tam może nas spotkać coś nieprzewidzianego i warto wiedzieć jak się zachować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.
17 listopada każdy Wcześniak miał na sobie coś w fioletowym kolorze. Również wśród nas był człowiek, któremu spieszyło się na świat 🙃
Brawo Wy🔥