Dnia 14 października 2019 roku odbyła się w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym
w Łodzi akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do podziękowania Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom niepedagogicznym oraz obsłudze szkoły za codzienny trud wkładany w edukację uczniów oraz tworzenie przyjaznej atmosfery i dobrych warunków do nauki i pracy. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, pracownicy niepedagogiczni oraz obsługa szkoły otrzymali z tej okazji wiersze przygotowane przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich, które były oprawione w ramki.
Na początku października uczniowie klas pierwszych, drugich
i trzecich głosowali w plebiscycie wskazując swojego kandydata do nagrody ”Złotego Pióra”
w jednej z 15 kategorii.
Oto wyniki plebiscytu:
– Debiut Roku – Pani Profesor Arleta Stadniczuk,
– Modniś Roku – Pan Profesor Janusz Kowarski,
– Złoty Pazurek – Pani Profesor Milena Snochowska,
– Niebiański Pokój – Pani Profesor Agnieszka Gawrych
– Pogromczyni Kotów – Pani Teresa Więckowska oraz Pani Bożena Syska,
– MacGyver – Pan Jarosław Olejniczak,
– Złota Katarynka – Pan Profesor Sylwester Bendarek
– Belfer Komandos – Pan Profesor Łukasz Wieczorek,
– Sportsmen – Pan Profesor Karol Ostróżka,
– Mikrofon Roku – Pani Profesor Dominika Koźlak,
– Trójkąt Bermudzki – Pani Małgorzata Tobiańska-Mesjasz oraz Pani Lidia Fiutak,
– Oko Saurona – Pan Profesor Javier Dominguez Martin,
– Top Gun – Pan Profesor Jacek Dominiak,
– Super Organizator – Pan Profesor Marcin Kozak,
– Całokształt – Pani Dyrektor Magdalena Muraszewska, Pani Wicedyrektor Anna Perzyna, Prezes Zarządu Pan Tomasz Braun.
W drugiej części akademii odbyło się pełne humoru przedstawienie w wykonaniu uczniów klas 3 przedstawiających scenki z życia szkoły.
Zwycięzcom i nominowanym serdecznie gratulujemy! Całemu Gronu Pedagogicznemu, pracownikom niepedagogicznym oraz obsłudze życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.