+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, wychowawców i pedagogów. Dzień nauczyciela w Polsce obchodzony jest w rocznicę powstania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej, czyli pierwszego w Europie ministerstwa oświaty, które zajęło się reformowaniem szkolnictwa w naszym kraju. Dzień Edukacji Narodowej nie mógł minąć niezauważony. Z tej okazji uczniowie klasy 1C przygotowali akademię podczas której zaprezentowali śmieszne scenki z życia szkoły.

W imieniu całej społeczności uczniowskiej nowo wybrany Samorząd Uczniowski wręczył Dyrekcji, Gronu Pedagogicznemu, pracownikom niepedagogicznym oraz obsłudze szkoły słodkie upominki, dziękując za codzienny trud wkładany w edukację uczniów oraz tworzenie przyjaznej atmosfery i dobrych warunków do nauki i pracy.