+48 42 681 21 11, +48 571 332 204 sekretariat@liceummundurowe.pl

21 lutego 2020 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w evencie Być kobietą w …. Policji organizowanym przez Komendę Wojewdzóką Policji w Łodzi. Event był okazją do podkreślenia 95 rocznicy kobiet w Policji oraz miał na celu przybliżyć mieszkańcom miasta specyfikę pracy policjantek oraz pokazać ich wkład w funkcjonowaniu tej jakże ważnej formacji mundurowej. Podczas eventu uczniowie mogli zapoznać się między innymi z prezentacją pionu Wydziału Ruchu Drogowego, Laboratorium Kryminalistycznego oraz stanowiskiem rzeczników prasowych i ratowników medycznych. Nie zabrakło również funkcjonariuszek wydziału prewencji oraz przewodnika z psem służbowym. Uczniowie klasy 1B o profilu wojskowym zaprezentowali pokaz taktyki z bronią, uczniowie klasy 1A i 2B o profilu policyjnym zaprezentowali pokaz antyterrorystyczny a uczniowie z klasy 1A i 1D zaprezentowali pokaz sztuk walk.