7-go lutego klasy strażackie 👩‍🚒👨‍🚒skoro świt ruszyły do Częstochowy. Celem wycieczki – Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej🏫 Po dotarciu na miejsce uczniowie mieli okazję zapoznać się ze sprzętem, specyfiką pracy, jak również nauki Kadetów z częstochowskiej Szkoły Aspirantów. Zobaczyli wyposażenie wozów bojowych🚒 byli świadkami wyjazdu zastępów do zdarzenia, a przede wszystkim mogli porozmawiać o kolejnym etapie ich życia z kilka lat starszymi od siebie kolegami. Niesamowitym zaskoczeniem było też spotkanie na służbie dwóch kadetów, którzy do Częstochowy skierowali swoje kroki po ukończeniu Naszego MLO💪🔥.

Ponadto Nasi uczniowie mogli wziąć udział w zajęciach z pierwszej pomocy, na których zobaczyli automat do prowadzenia masażu serca, zwiedzili poligon, a także mogli wziąć udział w pokazie na terenie tutejszych laboratoriów.

CSPSP to kolejny etap Waszej drogi? Głęboko w to wierzymy! Pamiętajcie, że marzenia są po to, by je spełniać 💫

Wzorowa postawa podczas całego wyjazdu zwieńczona została niecodziennymi próbami do studniówki 😉

Zgrana ekipa + konkretny cel to gwarancja udanego dnia!