Jasełka 2017

22.12.2017

Jak tradycja nakazuje 20 grudnia 2017 roku odbył się w Mundurowym Liceum Ogólnokształcącym uroczysty apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Część oficjalną apelu poprowadzili uczniowie z samorządu uczniowskiego; Hubert Gustowski i Jakub Ścieszko. Dodatkowo zgromadzeni zobaczyli przedstawienie pod kierunkiem Pana Profesora Michała Sadowskiego, w którym zagrały uczennice klasy 2A. Zaprezentowały one uwspółcześnioną wersję „Opowieści wigilijnej”. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrali się zaproszeni nauczyciele i uczniowie naszej szkoły. Świąteczna scenografia wprowadziła zgromadzoną publiczność w radosny nastrój. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i nauczycieli opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i poruszenie. Natomiast uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w tradycji z nowoczesnym akcentem, a także mogli zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.

adres szkoły: ul. Klaretyńska 9, 91-117 Łódź

tel / fax: +48 42 681 21 11, kom: 571-332-204